Marble Warmness

MARBLE WARMNESS

Dom z czarnym akcentem

Dom z czarnym akcentem

Wyszukany projekt domu jednorodzinnego z czarnym akcentem. Duża ilość spieków, krzyształowe lampy od Maxlight i meble z elementami złota.

Projekt: Milchina Design Architektura Wnętrz
Styl: cutting-edge glamour
Zakres: parter w domu jednorodzinnym

Wiatrołap w stylu nowoczesny klasyk
Wiatrołap w stylu modern glamour

Wiatrołap

W nim użyliśmy wielkoformatowych spieków i bezpiecznego lustra na ścianie, które zaakcentowaliśmy listwami mosiężnymi. Zaprojektowaliśmy duże orzechowe drzwi wejściowe z lustrem wenecjańskim. Na ścianie naprzeciwko znajduje się zabudowana szafa na ubrania wierzchnie i obuwie oraz tapicerowane siedzisko z wmontowanymi hakami. Do salonu nas prowadzą jasne przeszklone drzwi projektu Milchina Design.

Wiatrołap w stylu modern glamour
Wiatrołap w stylu modern classic

Salon

Strefa dzienna, na którą składa się również jadalnia i kuchnia zaczyna się od salonu. Zaprojektowaliśmy tutaj strefę relaksu i spotkań ze ścianą telefizyjną i biokominkiem. Indywidualne oświetlenie oddziela tę strefę od innych. Zastosowano tutaj cięte spieki wielkoformatowe oraz listwy ścienne. Na życzenie Klientów meble tapicerowane wykonane są z czarnego weluru, które są tym samym czarnym akcentem w projekcie. Trzymamy się neutralnej eleganckiej kolorystyki.

Dom z czarnym akcentem
Dom z czarnym akcentem

Jadalnia

Stół jadalniany z blatem ze spieku kwarcowego na metalowych mosiężnych nogach dla ośmiu osób wydzielony na podłodze ramką ze spieków oraz oświetleniem za pomocą ukrytych w suficie pasków LED. Krzesła jadalniane są również tapicerowane czarnym welurem. Rozmieściliśmy strefę jadalnianą w tym miejscu za względu na duże okna francuzkie z widokiem na ogród, idealne miejsce na rodzinne obiady oraz spotkania z przyjaciółmi.

Projekt otwartej kuchni z blatem barowym

Kuchnia otwarta na salon

Blat barowy przeznaczony przede wszystkim na szybkie śniadanie na życzenie Właścicieli domu również jest dobry na spotkania przy kawie czy wysłanie kilku maili. Oddziela on nieduzą ale bardzo pojemną kuchnię, którą zaprojektowaliśmy z uwzględnieniem przyzwyczajeń i dawnych marzeń Inwestorów. Długi blat roboczy w kształcie litery L posiada wpuszczany zlew dwukomorowy oraz szeroką płytę indukcyjną. Spieki są ciemnym akcentem na tle jasnych frontów zabudowy kuchni.

Fotorealistyczna wizualizacja wnętrz

Łazienka na parterze

Duża ciemna łazienka z kontrastem – czarne spieki wielkoformatowe z białymi i złotymi żyłami na ścianach oraz jasna kamienna podłoga w kolorze chłodnego piasku. Szafka umywalkowa z zaokrąglonymi rogami wykonana z wodooprornej skóry tapicerskiej i posiadają ryflowane fronty szuflad. Stelaż WC ukryliśmy w szerokiej zabudowie stolarskiej – umieściliśmy tutaj zamkniętą szafkę oraz otwarte półki z oświetleniem taśmami LED. Kabina prysznicowa tylu walk-in ma ściankę z aluminiową ramą w kolorze złota. Czarna welurowa zasłona i półprzezroczysta firana dodadzą intymności i przysłonią wyjście na balkon. Ta łazienka to kolejny akcent w domu z czarnym akcentem.

Nowy ciekawy projekt w domu jednorodzinnym w Kątach Wrocławskich to czarno-biała łazienka z elementami drewna złota. Drewniane meble dodają przytulności i klimatu ciepłego domu do reprezentacyjnie marmurowych ścian i podłogi. Złote dodatki wprowadzają poczucie luksusu do pomieszczenia. Duża łazienka zdaje się być jeszcze większa dzięki takim trikom jak rozmieszczenia dużcych luster naprzeciwko okna oraz jasnych płytek o wysokim stopniu połysku.

Zapraszamy na nasz Instagram.