Northern Lux

AIRY MARBLE

Łazienka z drewnem

Parter w domu szeregowym

Projekt części parterowej domku szeregowego w mieście Werkendam w Niderlandach, dlatego został on nazwany Northern Lux. Otwarty salon z jadalnią i kuchnia, oddzielony białymi szklanymi korytarz ze schodami na kolejne piętrza oraz spiżarnią pod nimi. 

Projekt: Michina Design Projektowanie Wnętrz
Styl: glamour
Zakres: wiatrołap, salon, jadalnia, kuchnia, spiżarnia

Pomieszczenie które opracowywaliśmy jest dość długie, z dużymi oknami po obu krótszych bokach. W tej przestrzeni mieliśmy za zadanie rozmieszczenie trzech stref: salonu, jadalni z blatem barowym oraz kuchni. Żeby wizualnie podzielić pokój i stworzyć ciepłą atmosferę zrobiliśmy jeden trik – ciemną szarą farbą wydzieliliśmy część jadalni. Dzięki temu przestrzeń uzyskała więcej walorów. Ściana pod schodami również jest pomalowana na kolor szary. Ściany, sufit i podłogę zdobią listwy, jest to główny element dekoracyjmy wykorzystany w tym projekcie. 

Żeby podkreślić istotę tego northern lux, trzymaliśmy się „chłodnej” palety kolorystycznej, która wcale nie jest taka chłodna. Mieszaliśmy szarości i biele z ciepłymi odcieniami, marmurkowe spieki łączyliśmy ze złotymi detalami. 

W tym projekcie jak zwykle użyliśmy cudownego oświetlenia w postaci kinkietów Prince od Maxlight. Również w salonie można zobaczyć lampę wiszącą Arwena tego samego producenta. Uchwyty meblowe do szafy w wiatrołapie to Square od Pap Deco.

Zapraszamy na nasz Instagram.