Pracownia

O NAS

Pracownia

O NAS

Autorska pracownia projektowania wnętrz Milchina Design.
Architekt wnętrz - Karina Milchina

Nasza misja

W naszej pracowni projektowania wnętrz tworzymy unikatowe wnętrza premium, w całości dopasowane do potrzeb Klientów. Codziennie się rozwijamy, uczestnicząc w szkoleniach i spotkaniach branżowych, inspirujemy się, żeby stwarzać unikatowe wnętrza i spełniać Wasze marzenia. Wiemy na czym warto skupić uwagę żeby osiągnąć pożądany efekt. 

Stworzymy dla Państwa coś wyjątkowego!

Architekt wnętrz Karina Milchina Pracownia projektowania wnętrz Milchina Design o nas

mgr Karina Milchina

Architekt wnętrz, założycielka autorskiej pracowni projektowania

Członek Brytyjskiego stowarzyszenia the Design Society

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Tworzenie aranżacji wnętrz to współpraca z Klientem, która opiera się na badaniu jego potrzeb, pragnień, niepowtarzalnego stylu życia, hobby , interesów i gustów. Efektem tej pracy jest powstanie wyjątkowej przestrzeni, która odzwierciedla bogaty wewnętrzny świat jej Właścicieli. Za tym wszystkim stoi ogrom pracy z dokumentacją techniczną, dobór odpowiednich materiałów i elementów wyposażenia i łączenie ich w spójny obraz.

 

Piękno tkwi w szczegółach

Jeszcze w trakcie studiów zaczęłam pracować jako projektantka wnętrz, wykonując projekty dla prywatnych inwestorów. Zawsze dążyłam do piękna, ukończyłam szkołę plastyczną i chciałam żeby miejsce, w którym mieszkamy było prawdziwym dziełem sztuki a projektowanie było i pozostaje moją gorącą pasją. Na drugim roku studiów zaczęłam robić małe projekty, z czasem zagłębiłam się w to, poszerzając wiedzę techniczną. Doceniam fakt, że zawsze rozwijałam w sobie poczucie estetyki, ponieważ samej wiedzy techniczej bądź samego zamiłowania sztuką nie wystarczy, żeby stworzyć dobrze zaprojektowane wnętrze. 

Uczestniczyłam w praktykach i warsztatach mistrzów dziedzin projektowych oraz interdyscyplinarnych. Przekonana jestem że różnorodność wiedzy rozszerza światopogląd i pomaga być jeszcze bardziej otwartym na sugestie zamawiających oraz ich wyjątkowe gusty. Rozumienie każdego to klucz to świadomego wymyślania naprawdę korzystnych rozwiązań, ciepłej relacji z klientami i olśniewających efektów.

Stawiam nie tylko na piękno i dobry design, ważne dla mnie są również wygoda, funkcjonalność oraz ergonomia. Budżet Klienta to jedna z pierwszych rzeczy którą omawiamy pod czas rozmowy o projekcie, ponieważ tylko ona pozwala na stworzenie projektu który da się urzeczywistnić.

DLACZEGO PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ MILCHINA DESIGN?

DLACZEGO MILCHINA DESIGN?

  • Każdy projekt wykonujemy na miarę dla naszego Klienta, nie robimy projektów szablonowych a tworzymy tylko i wyłącznie unikatowe przestrzenie z duszą. Dlatego połączenie fukcjonalności z pięknem jest naszym najważniejszym zadaniem.
  • Dokładność i precyzyjność na każdym etapie pracy. Starannie przygotowujemy materiały pracy, opracowujemy każdy szczegół żeby efekt być najtrafniejszy a realizacja sprawna.
  • Wszystko na czas – szanujemy naszych Klientów, dlatego trzymamy się wszystkich ustalonych terminów, a każdy etap projektu jest prezentowany na czasie i w pełnej mierze. Pozwala to na szybki i bezstresowy przepływ pracy.
  • Pracujemy tak, jak jest wygodnie dla Klienta. Mamy mozliwość skutecznej współpracy online, jak również pracy w trybie zwyczajnym. Nie koniecznie musimy spotykać się na żywo żeby trafić w dziesiątkę.
  • Kreujemy projekty które można zrealizować – opieramy się o budżet Inwestora, stosujemy takich rozwiązań które są realne od strony technicznej.
  • Stosujemy nieoczekiwane rozwiązania, które w efekcie wpadają do oka i przypadają do gustu, a całość wygląda spójnie.
  • Doświadczamy radości z procesu projektowania wnętrz, chętnie spotykamy się z trudnościami po drodze, co z kolei pozwala odwrócić myślenie w przeciwnym kierunku i nauczyć się radzić sobie z wszelkimi trudnościami i zamieszaniami.

© Milchina Design 2022

T.: +48 730 339 773
E.: biuro@milchinadesign.eu

Kiedy pracujemy:
pon – pt: 10:00 – 17:00

W jakich stylach projektujemy?

W jakich stylach projektujemy?

Projektowanie wnętrz sypialnia beże złoto biel brązy sypialnia biała

MODERN CLASSIC

Milchina Design projektowanie wnętrz Kraków

GLAMOUR

Kuchnia onyx blat kamienny czarne fronty

NOWOCZESNY

Projekt jadalni projekt wnętrza eleganckiego

ART DECO

Projektowanie wnętrz sypialnia beże złoto biel brązy sypialnia biała

MODERN CLASSIC

Milchina Design projektowanie wnętrz Kraków

GLAMOUR

Kuchnia onyx blat kamienny czarne fronty

NOWOCZESNY

Projekt jadalni projekt wnętrza eleganckiego

ART DECO

MIX & MATCH

Beżowy salon

ELEGANCKIE

KLASYCZNY

Projekt części dziennej zielona kanapa

MODERN GLAMOUR

MIX & MATCH

Beżowy salon

ELEGANCKIE

KLASYCZNY

Projekt części dziennej zielona kanapa

MODERN GLAMOUR

JEŻELI MARZY CI SIĘ WNĘTRZE W INNYM STYLU, POKAŻ NAM SWOJE INSPIRACJE A Z CHĘCIĄ WYKONAMY PROJEKT SPECJALNIE DLA CIEBIE

© Milchina Design 2022

O NAS

OFERTA

PROJEKTY

T.: +48 730 339 773
E.: biuro@milchinadesign.eu

Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society

PORADY

KONTAKT

Kiedy pracujemy:
pon – pt: 10:00 – 17:00

KONTAKT:

tel.: +48 730 339 773
e-mail: biuro@milchinadesign.eu

KIEDY PRACUJEMY:

pon – pt: 10:00 – 17:00