Little Rabbit

LITTLE RABBIT

Pokój dziecięcy dla dwóch małych dziewczynek

Sypialnia dwóch dziewczynek

Pokój dziecięcy zaprojektowano tak, aby był jak najbardziej funkcjonalny i piękny wizualnie. Wykonaliśmy go w stylu modern classic z nutą glamour dla małych księżniczek.

Projekt: Milchina Design Projektowanie Wnętrz
Styl: glamour
Zakres: pokój dziecięcy

Sypialnia dwóch dziewczynek

Sypialnia dwóch dziewczynek.

Mamy w pokoju dwa szerokie łożka z wysokimi pikowanymi zagłówkami i stolikami nocnymi. Pomiędzy umieściliśmy małą wspólną szafkę. Ścianę z tyłu zdobi drewniana boazeria w kolorze off white i delikatna różowo-brzoskwiniowa tapeta z bocianami w stylu japońskim. Lampy sufitowe z pendantami w kształcie piórek dodają wnętrzu lekkości. Okrągłe szaro-białe dywaniki pod każdym z łóżek wizualnie określają i wydzielają każdą z dwóch małych prywatnych strefek nocnych.

Po prawej stronie zaprojektowaliśmy zabudowę całej ściany – mamy tu półki na książki, zabawki i ozdoby, jak również dwie dwudrzwiowe szafy na ubrania i pozostałe rzeczy. Drzwi są niewidoczne, jedynie klamka i wycięcie zdradzają miejsce ich usytuowania. Naprzeciwko łóżek rozmieściliśmy szerokie biurko z dwoma miejscami pracy według projektu Milchina Design. Nad biurkiem są dodatkowe półki wiszące wykonane z użyciem bezpiecznych materiałów oraz telewizor. Trzymaliśmy się motywu królików w dekoracji i oświetleniu. Projekt przygotowaliśmy w taki sposób, żeby zawsze mógł ulegać zmianom na życzenie małych Klientek – charakterystyczne dodatki będą nieco zmieniały charakter pokoju dziecięcego, który zawsze będzie pozostawał elegancki i kobiecy, natomiast będzie rósł i tranformował się razem ze swoimi właścicielkami.  

Zapraszamy na nasz Instagram.