Projekt wnętrz online. Dlaczego są same zalety?

PROJEKT WNĘTRZ ONLINE

Dlaczego są same zalety?

Kiedy po raz pierwszy zamierzamy współpracować z projektantem wnętrz, stajemy przed wieloma pytaniami: jak wygląda proces aranżacji wnętrz? Co będę musiał zrobić? Czy powinienem uczestniczyć w procesie? Czy warto zatrudnić projektanta wnętrz? Czy zamawiając projekt wnętrz online dostanę to, o czym marzę? i jeszcze dziesiątki innych kłębiących się w głowie pytań.

Tak więc ten artykuł ma na celu ujawnienie tajników współpracy z projektantem i odpowiedzenie na wszystkie powstające pytania.

Na początek - wszystko jest o wiele prostsze, niż się wydaje.

Projekt wnętrz online jest zasadniczo taki sam jak zwykły projekt wnętrz. Wszystkie etapy są takie same, jedyną różnicą jest to, że wywiady, prezentacje, zatwierdzenia, wprowadzenia poprawek i rozmowy odbywają się online oraz telefonicznie.

Niech projektant wykona swoją pracę.

Nie musisz się o nic martwić, zawieramy umowę, której celem jest ustalenie i przestrzeganie wszystkich terminów i zakresu zobowiązań. Zaufaj swojemu wyborowi i daj projektantowi możliwość stworzenia dla Ciebie wyjątkowej przestrzeni, która zachwyci oko i duszę swoim pięknem i funkcjonalnością. Natomiast projekt wnętrz online zabezpiecza jeszcze większy komfort!

Rusynek techniczny aranżacja projekt wnętrz online

Projekt wnętrz online

No to jakie są w końcu zalety projektu zdalnego?

Nie musisz tracić czasu

Wszyscy jesteśmy teraz bardzo zajęci – praca, rodzina, dom, przyjaciele, hobby. Chcemy, żeby starczyło czasu na wszystko i nie chcemy marnować żadnej wolnej chwili. Dlatego oferujemy w naszym biurze taką formę współpracy, która zadowoli każdego. Nie musisz tracić czasu na dotarcie do miejsca spotkania. Rozwiązanie ważnych zadań przez telefon lub konferencję Skype, korespondencja przez e-mail zostały już wielokrotnie sprawdzone i zatwierdzone jako skuteczne narzędzia pracy z naszymi Klientami. Możemy zrozumieć Twoje preferencje i pragnienia bez osobistego spotkania z Tobą, wystarczy zadać Ci właściwe pytania, a wynik przemówi sam za siebie.

Każdy potrzebuje czasu do namysłu

Podobne sytuacje już nie raz się zdarzały – podczas osobistej prezentacji gotowej części projektu (najczęściej wizualizacji) Klienci byli zachwyceni efektami, podobało im się absolutnie wszystko. Zatwierdzaliśmy projekt żeby ruszać dalej, przechodzić do nowego ważnego etapu. Ale następnego dnia, czasami nawet tego samego wieczoru, dostawałam telefony z prośbą zaczekać i dać Klientom trochę czasu na przemyślenie, ponieważ „wszystko jest w super, ale wciąż nam czegoś brakuje”.

Po kilku takich przypadkach nabrałam głębokiego przekonania, że ​​dużo lepszym rozwiązaniem byłoby wysyłanie materiałów do Klientów drogą mailową. Klient może zapoznać się z materiałami w dogodnym dla siebie czasie i na spokojnie zastanowić się, czy ma ochotę coś zmienić (ma na to całe trzy dni), Klient może również zadawać pytania przez telefon lub Skype z dowolnego dogodnego miejsca, w efekcie takie spotkanie zajmie nie 2 godziny, a tylko 15-30 minut. I bez stresu i presji! Decyzje dotyczące remontu domu są zbyt ważne, by się spieszyć.

Milchina Design na całej Europie!

Tak tak! W Milchina Design możemy pracować z każdego zakątka Europy, a nawet świata, aby stworzyć dla Ciebie wspaniały projekt, jak również i Ty możesz mieszkać w każdym kraju i mieście. Jeśli jesteś, na przykład, z Gdańska, chętnie opracujemy dla Ciebie koncepcję projektu bez konieczności przebywania w tym samym mieście. Cuda współczesnego świata pozwalają na współpracę z dokładnie takim projektantem, jakiego sobie życzysz, efekt będzie doskonały.

Tak czy inaczej, wszystko zależy wyłącznie od budżetu

Dobór materiałów wykończeniowych, oświetlenia i mebli to kolejna ważna część tworzenia projektu. Dobieramy produkty z lokalnych sklepów tak, aby w razie potrzeby Klient mógł obejrzeć je na żywo nawet jesli jest to projekt wnętrz online, ale często zdarza się, że nawet współpracując z projektantem z Twojego miasta, pożądany produkt musi zostać zamówiony z innego miasta. Większość towarów kupowana jest w sklepach internetowych, z możliwością zwrotu, więc lokalizacja projektanta w tym przypadku nie ma większego znaczenia.

A więc...

Jedyne, co pozostaje ważne przy tworzeniu wystroju wnętrza, to wynik. Aranżacja wnętrz Twojego domu powinna odpowiadać oczekiwaniom estetycznym i funkcjonalnym Klientów, ceny materiałów, mebli, oświetlenia, przybliżony kosztorys prac wykończeniowych musi mieścić się w ustalonym wcześniej budżecie. Oferując projekt wnętrz online oszczędzamy Twój czas i nerwy, pozwalając Ci po prostu cieszyć się efektem końcowym, który trzeba będzie jedynie przełożyć na rzeczywistość. Pozostajemy w kontakcie w każdej chwili, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania podczas realizacji projektu i jesteśmy gotowi pomóc w rozwiązaniu. Projektowanie jest procesem organicznym a jednocześnie dość elastycznym, więc nie musisz bać się projektu wnętrz online, po prostu musisz cieszyć się możliwością zaoszczędzenia czasu i spełnieniem swoich marzeń razem z Milchina Design.

Projektowanie wnętrz online Toaletka sypialnia aranżacja wnętrz kryształowy żyrandol okrągłe lustro aranżacja sypialni projektant wnętrz Kraków